Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

 

Zabiegi z osoczem bogatopyłkowym PRP (REGENERIS)

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.

PRP to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

W rezultacie nasza skóra odzyskuje:

– Młodość i witalność

– Gęstość i napięcie

– Poprawę faktury i kolorytu

– Regenerację i prawidłowe odżywienie

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest odrobinę bolesny. Tak jak podczas klasycznej mezoterapii pacjent odczuwa ukłucia igłą.

efekty zabiegu

Pierwsze efekty zabiegu Regeneris w DR-Cosmetic widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu trzech zabiegów . Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji.