Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

 

Dermapen – mezoterapia mikroigłowa

Dermapen to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach.

Także na skórze głowy, w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę i odrost włosów poprzez mikronakłucia – mezoterapia mikroigłowa

Dermapen – Zabieg tym urządzeniem pozwala na stosowanie terapii u pacjentów z wiotką i cienką skórą, stymuluje tworzenie nowego kolagenu.

System charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na przeprowadzanie zabiegów z jego użyciem nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu czy ust.

Poprzez innowacyjny system mikronakłuwania możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty nie wyłączając jednocześnie pacjenta z życia codziennego.

Jednakże wyjątkowo dobre efekty daje połączenie dermapen z osoczem bogatopłytkowym, w dodatku skrócony jest okres rekonwalescencji przy połączeniu osocza z dermapenem.

Ponadto na drugi dzień po zabiegu utrzymuje się niewielkie zaczerwienie okolicy poddanej zabiegowi, w kolejnym dniu pacjent całkowicie wraca do normalnego funkcjonowania.

 

Czym się wyróżnia dermapen ?

Wyjątkowa funkcja automatycznego nakłuwania skory – pozwala na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii, zmniejszając do minimum odczuwanie bólu czy dyskomfortu.

Wskazania

– wygładzanie zmarszczek

– zmniejszanie widoczności porów skóry

– efekt pogrubiania skóry w miejscach, gdzie jest wiotka

– usuwanie cieni pod oczami

– rozstępy

– blizny potrądzikowe i oparzeniowe

– leczenie wypadania włosów

– zmarszczki i przebarwienia dekoltu

– zmarszczki na szyi

– cellulit

– odmładzanie dłoni

Zalety

Krótki czas zabiegu

– automatyczna kontrola głębokości zabiegu

– minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu

– krótki czas powrotu do aktywnego życia zawodowego

– zabieg całkowicie sterylny (elementy wymienne jednorazowe)