Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

 

Makijaż permanentny

Jakie są korzyści makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny przede wszystkim pozwala w subtelny sposób wydobyć kształt i podkreślić naturalne piękno. Tym samym porawia samopoczucie i wpływa na wzrost poczucia pewności siebie. Dodatkowo, zabieg ten może mieć także wpływ na rozpoczęcie bardziej aktywnego stylu życia (nie rozmazuje się podczas uprawiania sportu) oraz znaczną oszczędność czasu przy wykonywaniu makijażu (nie wymaga nakładania tradycyjnego makijażu). Makijaż ten jest także doskonałą alternatywą dla osób z alergiami na kosmetyki do makijażu klasycznego, dla osób o wrażliwych oczach czy noszących soczewki kontaktowe.

Jednym słowem – makijaż permanentny daje pewność wspaniałego wyglądu w każdej sytuacji.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze metody?

Idealnie wykonany makijaż permanentny powinien być jest dyskretny, pełen wdzięku i elegancji, trwały, powinien podkreślać atuty urody, tuszować niedoskonałości w sposób naturalny i nieprzerysowany. Ale co najważniejsze – powinien być bezpieczny dla zdrowia i spełniać między narodowe wymogi określone dla produktów medycznych, posiadać certyfikat i spełniać standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.

Certyfikaty te posiada i standardy spełnia mikropigmentacja metodą Nouveau Contour, którą wykonujemy w DR-Cosmetic. W urządzeniach Nouveau Contour zastosowano najnowszą technologię, która gwarantuje perfekcję pracy i najlepsze możliwe rezultaty poczas każdego zabiegu. Dodatkowo pigmenty Nouveau Contour to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia.