Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

 

Epilacja
MediLase Pro

Depilacja laserowa (fotoepilacja) służy trwałemu usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa przez światło lasera, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w cebulce włosa będącego w fazie wzrostu. Fotoepilacja przeprowadzona przez wykwalifikowanych kosmetologów, z zastosowaniem odpowiedniego lasera, daje oczekiwane, trwałe efekty. Urządzenie usuwa niechciane włosy na stałe, bezinwazyjnie, nie uszkadzając przy tym powierzchni ciała.

 

 

Każdy zabieg poprzedza ocena stanu skóry wykonana przez doświadczonego kosmetologa. Przeprowadza on wywiad, ocenia fototyp oraz rodzaj włosa – od tych czynników uzależniony jest prawidłowy dobór parametrów lasera. Podczas jednego spotkania usuwa się około 15-30% owłosienia, po serii zabiegów – około 80-90%. Pozostałe to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.

Medilase Pro to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Medilase Pro są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.

zalety

– bezpieczna forma depilacji

– indywidualnie dobrane parametry zabiegu

– nieinwazyjny

– przeprowadzenie serii gwarantuje trwałe i satysfakcjonujące efekty

 – trwale usuwa zbędne owłosienie z wybranych okolic