Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

 

Dłonie – wizytówka każdej kobiety

Czy wiecie po czym poznać piękną, zadbaną i pewną siebie kobietę? Pewność siebie osiągnąć można nie tylko sposobem bycia, czy eleganckim strojem. Dopełnieniem takiego zestawu są jeszcze zdrowe i wypielęgnowane dłonie. Warto zwrócić uwagę na te części naszego ciała, by na co dzień prezentowały się nienagannie.

 

JAK PRAWIDŁOWO ZADBAĆ O DŁONIE? 

Do prawidłowej pielęgnacji zarówno dłoni jak i stóp wskazane jest skorzystanie z bogatej oferty gabinetów kosmetycznych takich jak nasz. U nas mogą Państwo wykonać profesjonalny manicure oraz stylizacje paznokci. To właśnie fachowo wykonana pielęgnacja  dłoni nie tylko je upiększa, ale również stanowi ich lecznicze uzupełnienie.

 

MANICURE to profesjonalny zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są nasze paznokcie u rąk. Stosowany nie tylko u Pań, ale coraz częściej również u Panów, którym zależy na bardziej estetycznym wyglądzie paznokci. Do czynności podczas wykonywania manicure’u należy nie tylko malowanie czy stylizacja paznokci, ale również pielęgnacja samej płytki paznokcia, jej wyrównanie, nadanie odpowiedniego kształtu oraz usunięcie lub wyrównanie skórek.

Manicure japoński

Manicure japoński to coraz popularniejsza metoda pielęgnacji i regeneracji paznokci. Pochodzi z Japonii, gdzie tamtejsze arystokratki stosowały go, aby mieć zawsze gładkie i błyszczące paznokcie. Efektem manicure japońskiego jest taki, że paznokcie nie tylko wyglądają na mocne i zdrowe, ale naprawdę takie są. Zabieg polega na dosłownym wtarciu w ich płytkę specjalnej pasty, w której składzie znajdują się odżywcze substancje, takie jak: keratyna, witaminy A i E, wosk pszczeli i krzemionka z Morza Japońskiego.

Manicure z malowaniem/ŻELOWANIEM PAZNOKCI

Manicure hybrydowy

Utrzymuje się przez 2 tygodnie, płytka się nie odbarwia, a lakier nie odpryskuje Manicure hybrydowy jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki lakieru do paznokci i żelu. Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.