Szanowni Państwo, poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

PYTANIA ODNOŚNIE GABINETU KOSMETYCZNEGO:


Czy podstawowe konsultacje są bezpłatne?

Tak, same konsultacje w naszym gabinecie prowadzone są bezpłatnie.

W jaki sposób mogę zarezerwować wizytę?

Na wizytę najlepiej umawiać się telefonicznie. Opcjonalnie można napisać sms, e-mail lub skontaktkować się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Dlaczego czasami nie mogę się dodzwonić do gabinetu?

Jeśli masz trudności z dodzwonieniem się, zostaw wiadomość na poczcie głosowej, wyślij wiadomość sms lub email - skontaktujemy się z Tobą jak tylko będzie to możliwe!

Jak mogę zapłacić za zabieg?

Za usługi w naszym gabinecie można zapłacić tylko gotówką.

Czy mogę się umówić na wizytę w ten sam dzień?

Planując wizytę najlepiej umawiać się na nią z wyprzedzeniem. Nasz gabinet każdego dnia pracuje aktywnie, więc czasem bardzo ciężko umówić się na zabieg choćby z dnia na dzień. 

Czy mogę się trochę spóźnić na wizytę?

Twoje spóźnienie na zabieg oznacza opóźnienie dla innych Klientów i dezorganizuje pracę gabinetu. Staraj się informować nas, jeśli masz trudności z dotarciem. Brak informacji o opóźnieniu powyżej 15 minut traktujemy jako rezygnację z zabiegu.

Co mam zrobić jeśli nie mogę przyjść na umówiony zabieg?

Jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę powiadom nas o tym wcześniej (najlepiej telefonicznie lub smsem). Ułatwi nam to organizację pracy gabinetu.

                                               PYTANIA ODNOŚNIE PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS:

Czy przedłużane i zagęszczane rzęsy są bezpieczne?

Tak – są całkowicie bezpieczne bo aplikowane przez wyszkolonego specjalistę. Klej, którego używamy jest trwały ale jednocześnie antyalergiczny. Rzęsy są jedwabne a więc miękkie i delikatne, nie powodują niekomfortowego uczucia. Przez cały zabieg powieki klientki są zamknięte, a płatki kolagenowe likwidują zmarszczki, przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.

Czy klient powinien mieć rzęsy zrobione henną przed założeniem rzęs?

Nie jest konieczne farbowanie henną rzęs przed zabiegiem, jeżeli nie są wyjątkowo jasne. Jeżeli jednak klient pofarbowane sobie tego życzy, należy to zrobić przed przyklejeniem rzęs – po przedłużeniu i zagęszczeniu nie wolno już ich poddawać farbowaniu i trwałej!

Czy mogę zastosować przedłużone rzęsy, jeżeli rzęsy są po trwałej albo bardzo zawinięte?

Łatwiejsze jest przedłużanie rzęs, które są proste albo nieznacznie zawinięte. Jeżeli naturalna rzęsa ma duży skręt, może być trudne, by przedłużenie przylegało idealnie do zwiniętej rzęsy.

Czy mogę malować oczy?

Makijaż oka może być stosowany jak dotychczas, jednak zalecamy nieużywanie wodoodpornego tuszu do rzęs.

Jak długo utrzymują sie przedłużone rzęsy?

Komplet rzęs powinien utrzymać się od 4 do 6 tygodni. Jednak większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i dlatego zalecamy uzupełnianie rzęs co 3-4 tygodnie, by utrzymać idealny wygląd rzęs.


Tak – Dostępne są rozmiary od 6 mm do 16 mm (co 1 mm) długości, w 3 różnych grubościach – naturalna, gruba i ekstra gruba oraz w 3 różnych skrętach - naturalnym,lekko podkręconym i bardzo mozno podkręconym . Umożliwi Ci to stworzenie oczekiwanego efektu dla każdego indywidualnego klienta, stosownie do jej stylu życia i priorytetu

Jakie kolory rzęs są dostępne?

Rzęsy są dostępne w rozmaitych kolorach, aktualnie najchętniej zakladane w kolorze czarnym. W naszej ofercie posiadamy także kolory: niebieski, zieleń, fiolet, czerwone wino i brąz. Rzęsy te można nakładać jednorodnie dla spektakularnego efektu lub mieszać z czarnymi rzęsami, by uzyskać subtelną zmianę.

Czy rzęsy można łatwo usunąć?

Rzęsy są nakładane w ten sposób, aby utrzymać się przez 4 tygodnie, dlatego proces usuwania, mimo że jest łatwy dla profesjonalisty, nie powinien być stosowany przez klienta.

 

Zapraszamy do nas z chęcią udzielimy wszelkich dodatkowych informacji w naszym gabinecie / bezpłatne konsultacje