Szanowni Państwo,

Prezentujemy opis zabiegów oferowanych przez nasz gabinet.

Proszę pamiętać, że najlepsze efekty dają zabiegi łączone, dobrane indywidualnie do potrzeb każdej z Klientek. 

Dlatego też zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z bezpłatnej konsultacji celem ustalenia 

najbardziej odpowiedniej linii zabiegów.

 

 

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegający na stopniowym złuszczaniu naskórka specjalną głowicą z diamentem. Górne warstwy obumarłego naskórka zostaja usuniete na skutek czego powstają nowe, zregenerowane komórki. Po zabiegu skóra jest idealnie gładka.

Zalecane jest wykonanie serii od 3 do 10 zabiegów.

 

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków. Szpatułka aparatury poddawana jest wibracją, dzięki czemu fale dźwiękowe wędrują po twarzy, szyi oraz dekolcie.

 

 FALE RADIOWE (RF)

Zabieg wpływa na wytwarzanie ciepła w tkankach. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głebiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Dzieki zabiegowi zwiększa się gęstość, elastyczność oraz napięcie skóry.


MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Zabieg polega na wprowadzeniu określonej substancji do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniej sonoterapii w połączeniu z impulsem magnetycznym. W obszarze skóry poddawanej działaniu głowicy ultradźwiękowej zachodzą miejscowe zmiany temperatury, zmiany wewnątrzkomórkowego ciśnienia, a efekty te ułatwiają wnikanie substancji do tkanek podskórnych.


MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć. Dzięki temu wnikają one do głębokich warstw – skóry właściwej lub tkanki podskórnej – na głębokość około 0,5-4 mm. Pokonywanie barier naskórka, pozwala na wtłoczenie substancji głębiej, tak, by uzyskane efekty były jak najszybsze i najbardziej spektakularne